promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg

Pronájem párty stanu při firemní akci

Párty stan má mnoho výhod a dá se využít nejen při soukromých akcích, ale také při těch firemních. Jestliže se chystáte překvapit nové obchodní partnery, zákazníky nebo rovnou své zaměstnance, neváhejte uspořádat firemní večírek se stany. Budete tak mít jistotu, že všichni budou v suchu i v horším počasí, a že nebudete muset danou akci rušit. Párty stany si dnes nemusíte hned kupovat, ale dají se poměrně snadno pronajmout.

Jak probíhá pronájem párty stanu?

Stačí najít tu správnou společnost, která nabízí zákazníkům pronájem párty stanů a oslovit ji se svou poptávkou. Takové oslovení pak může probíhat přímo v kanceláři nebo přes internet, což je přece jen poněkud populárnější varianta. Při pronájmu párty stanu i při vyplňování formuláře budete většinou chtít znát taková data, jako jsou:

  • Rozměry stanu
  • Typy a druhy stanu
  • Materiály konstrukčních prvků
  • Materiály opláštění
  • Možnosti nástavby- například instalace stanového vytápění
  • A samozřejmě také cenu za pronájem stanu

Kdy si pronajmout stan na firemní akci

Párty stany na firemní akce se vyplatí tehdy, když se jedná o krátkodobé události, nebo jednorázové akce. Zapůjčení stanu je samozřejmě o dost levnější, než jeho pořízení, ale záleží i zde především na velikosti. Čím větší stan, tím je také většinou dražší, přihlíží se ale také k typu konstrukce. O něco dražší pak bude pronájem kvalitního nůžkového stanu, než jednoduchého párty stanu.

Pro různé příležitosti

Odpověď na otázku, při jakých příležitostech ve vaší firmě se vyplatí zapůjčení párty stanů je trochu delší. Jejich využitelnost je takřka neomezená, ideální ale bude využít je při rautech, při firemních oslavách, při navazování nových obchodních kontaktů, při snaze oslovit zákazníky, při reklamě a propagaci, a klidně i na silvestrovské firemní párty outdoor.

Stan samo sebou nemusí být dominantou, ale pouze součástí větších staveb, zde hovoříme například o cateringových stanech či stáncích s občerstvením.

Kontaktní informace

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice 621 00
Zobrazit na mapě

IČO: 29385857
DIČ: CZ29385857

Spisová značka: C 72856 vedená u Krajského soudu v Brně

Tel.: +420 608 255 552
E-mail:

Web: http://www.party-s-production.cz/