promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg

Jaké jsou výhody

Pronájem párty stanu se vám vyplatí při pořádání jednorázových venkovních akcí jakéhokoliv druhu, např. během svatební veselky, výstavy psů, rockového koncertu, srazu motorkářů, firemního večírku nebo obecních hodů.

Stan po celou dobu trvání akce představuje komfortní ochranu před ostrým sluncem, větrem nebo deštěm. Ať už bude vládnout jakékoliv počasí, pod stanem se vaši hosté budou cítit dobře, příjemně a uvolněně. A platí to o dětech i dospělých.

Pronájem párty stanu vám pomůže ušetřit peníze - cena za pronájem se pohybuje kolem 100-150 kč /m2. Schválně zkuste výslednou cenu porovnat s případem, kdy vám přívalový déšť zničí všechno občerstvení, vybavení a hlavně odežene návštěvníky, kteří nechtějí moknout a raději zamíří domů. Výsledek vás možná překvapí.

S pronájmem párty stanu nemáte vůbec žádné starosti. Montážníci firmy v domluvený den stan přivezou, sestaví ho a po skončení akce také rozeberou a zase odvezou. Některé společnosti navíc k pronájmu párty stanu poskytují také vybavení (nábytek, koberce, osvětlení), případně zajistí i občerstvení a catering.

Výhod je zkrátka hodně. A investované peníze za to určitě stojí.

Kontaktní informace

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice 621 00
Zobrazit na mapě

IČO: 29385857
DIČ: CZ29385857

Spisová značka: C 72856 vedená u Krajského soudu v Brně

Tel.: +420 608 255 552
E-mail:

Web: http://www.party-s-production.cz/