promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg promoImage.jpg

Jak to celé probíhá

Rezervaci párty stanu vždy provádějte s dostatečným předstihem, nejlépe 14 dní před plánovanou akcí. To platí zejména v letní sezóně, kdy je o párty stany největší zájem. Čím dříve si stan zarezervujete, tím větší šanci máte, že vám firma bez problémů vyhoví s požadovanou velikostí a stihne zajistit také doplňky nebo občerstvení.

Při objednávce na poslední chvíli riskujete také vyšší ceny. Sezónní program je často tak plný, že i přes volné stanové kapacity a více montážních týmů je těžké na poslední chvíli zkoordinovat všechny činnosti a začlenit do již plánovaných realizací dalšího zákazníka.

Samotnou rezervaci je nejjednodušší provést přes internetové stránky vybrané firmy, na většině z nich najdete kontaktní formulář nebo minimálně email a telefonní číslo, které můžete využít. Firma se vám poté sama ozve a společně vyladíte detaily vaší objednávky.

Poté nejčastěji následuje zálohová faktura, kterou uhraďte co nejdříve, pokud není s prodejcem domluveno jinak. Vyhnete se tak možným komplikacím. A pak…

…pak už jen stačí počkat na den D, kdy vám pracovníci firmy stan přivezou a bezpečně smontují.

Kontaktní informace

PARTY-S-PRODUCTION S.R.O.

Novoměstská 1451/61
Brno-Řečkovice 621 00
Zobrazit na mapě

IČO: 29385857
DIČ: CZ29385857

Spisová značka: C 72856 vedená u Krajského soudu v Brně

Tel.: +420 608 255 552
E-mail:

Web: http://www.party-s-production.cz/